Poštovné zdarma a dárek při nákupu nad 1300 Kč.

Černobílé hračky

Nejprodávanější

31 položek celkem
usínáček krteček
147 Kč
7281
hračky na kočárek s klipem
167 Kč
6324
úchopový míček 7256
hračky na kočárek s klipem 7255
Úchopový míček 7257
plyšový maňásek 6318
hračky na kočárek s klipem
237 Kč
6316

Novorozenec zpočátku vnímá především hlasy rodičů, výrazné zvuky, známé vůně a velké kontrastní vzory jako jsou pruhy či šachovnice v černobílém provedení. Černobílé hračky jsou tedy tou pravou volbou.

#ShowMore#

V naší nabídce najdete čistě černobílé hračky, černobílé hračky s barevnými prvky i barevné hračky s černobílými prvky. Záleží na vás, jakému provedení dáte přednost. Množství našich hraček je vyrobeno přímo v České republice a splňuje certifikace pro nejmenší děti.

 Hračky nezapomeňte dětem předkládat postupně. Každou hračku novorozenec nejprve prozkoumá zrakem, poté hmatem a ústy. Právě proto jsou naše hračky vyrobeny z více druhů materiálů. Některé jsou hladké, jiné šustivé nebo chrastí. Hračky jsou též opatřeny různými poutky a klipy pro přichycení na kočárek, postýlku či jiné požadované místo. Když se vaše ratolest s hračkou dokonale seznámí, můžete přejít k jiné. 

Vlastnosti černobílých hraček 

            Hračky v naší manéži mají kromě černobílého provedení mnoho společného. Všechny jsou určeny nejmenším dětem pro správný rozvoj jejich zraku a koordinace pohybů. A dál?

  •  Hračky jsou vyrobeny z materiálů vhodných pro novorozence
  • Většinu hraček je možné prát na nižší stupeň
  • Jsou vyrobeny v souladu s Montessori tradicí
  • Většinu hraček je možné zavěsit na kočárek či hrazdičku