Poštovné zdarma při nákupu nad 1300 Kč

Dodací podmínky

Zboží většinou expedujeme následující den po obdržení platby. Dodací lhůta u hraček závisí především na rychlosti České pošty. Při zaslání na dobírku se jedná přibližně o dva až tři dny.


Pokud není zboží na skladě, dodací lhůta se zpozdí o několik dnů. Zákazník však bude o tomto stavu informován.

Při platbě na fakturu je tato doba stejná jako u dobírky, ale začíná běžet po připsání platby na náš účet.
Při osobním odběru je možné po telefonické domluvě odebrat zboží přímo v místě sídla firmy.

Pokud jste obdrželi automatickou odpověď o Vaší objednávce a zboží do 1 týdne nedostanete, přesvědčte se na vlastní pobočce pošty o tom, zda tam není zásilka uložena (ověřujte si to prosím osobně, ne telefonicky !!!). Někteří poštovní doručovatelé neinformují zákazníka o uložení zásilky na poště. Pokud ani tehdy balíček na poště není, dejte nám vědět. Je možné, že došlo ke ztrátě zásilky. Pokud si balíček na své pobočce pošty do 14 dní nevyzvednete, pošta automaticky odesílá balík zpět na naší adresu. V takovém případě budeme nuceni účtovat Vám finanční ztrátu za poštovné.

POŠTOVNÉ

Způsoby dopravy a ceny poštovného naleznete při vyplňování objednávky.

Česká Pošta
74 - 97 Kč = Doporučené psaní, Doporučený balíček.

110 = Balík Do ruky.
Běžné zásilky. Zásilku obdržíte druhý pracovní den po odeslání. Cena je přímo závislá na velikosti objednávky.

110 - 500 Kč = Balík Do ruky.
Objemné zásilky - duté vlákno.

100 Kč = Balík Na poštu
Zásilku si vyzvednete na vámi zvolené poště.
Zásilku obdržíte druhý pracovní den po odeslání. Cena je přímo závislá na velikosti objednávky.

110 - 500 Kč = Balík Na poštu.
Objemné zásilky - duté vlákno.

 

14 € = poštovné na Slovensko

0 Kč = osobní odběr (více viz Kontakty na úvodní straně)
Platí pouze v místě firmy v Prysku a to po předchozí telefonické domluvě.


DOBÍRKA

40,-Kč

OSOBNÍ ODBĚR je možný pouze u nás ve Vesničce. PRODEJNY, ve kterých můžete nakoupit větší či menší část z naší nabídky, nejsou našimi vlastními prodejnami, tzn. že si v nich nemůžete vyzvednout zboží, které objednáte v tomto eshopu.

Pokud nejste po obdržení s naším zbožím spokojeni nebo se Vám jednoduše v reálu nelíbí, je možné je vrátit. Za toto zboží Vám bude uhrazena částka ceny hračky i s náklady za poštovné. K uplatnění reklamace je třeba doložit doklad o zakoupení výrobku. Podmínky vrácení je třeba dohodnout buď telefonicky nebo přes email.

Pokud bude hračka vykazovat rysy výrobní vady, tedy poškození neúměrné běžnému způsobu hraní, ke kterému je určeno, je možné hračku také reklamovat. Nevztahuje se ovšem na vady vzniklé špatnou údržbou (praní při vysokých teplotách, než je uvedeno na údržbovém štítku, žehlení materiálů, které nelze žehlit) nebo je hračka namáhaná více než je určeno pro běžné hraní (např.vytrhnutí části z hračky při hraní dvou batolat apod.). Podmínky vyřízení reklamace jsou stejné jako u předchozího.