Obchodní podmínky

PRO OBCHODNÍKY / Velkoobchod :

Pro obchodní partnery platí slevy 18 - 25% při nákupu nad 2500 Kč. O VO spolupráci a ceny si pište na e-mail objednavky@sapito.cz a následně vám zašleme další informace.
Hračky jsou pro VO dodávány nebaleny, jsou označeny visačkou. V případě balení do pytlíků se štítky (běžné balení pro MO) je sleva 18 a 23 %
VO platby nedoporučujeme provádět přes platební bránu GoPay, bude vám účtován poplatek společnosti GoPay ve výši 2,2% + 3 Kč.

Šapitó je neplátcem DPH.


SLEVY


Slevy se nesčítají. Zakoupíte-li zboží v akční slevě, nelze na ně uplatnit další slevu
(např. množstevní).

Při nákupu zboží nad 2500,-Kč lze uplatnit následující slevy:

Slevy pro hračky ateliéru Šapitó


* sleva 18 - 25%


Na plastové doplňky se sleva nevztahuje.

Pouze objednávky přes e-shop  vám budou započítány do slevového programu.


PRO ZÁKAZNÍKY / Maloobchod :


REGISTRACE

Pro nákup v našem eshopu je třeba se zaregistrovat. Nemějte obavy, při registraci sdělujete pouze fakturační údaje. S Vašimi informacemi je nakládáno jako s důvěrnými a nejsou poskytovány třetí osobě.


OSOBNÍ ODBĚR je možný pouze u nás ve Vesničce.
PRODEJNY, ve kterých můžete nakoupit větší či menší část z naší nabídky, nejsou našimi vlastními prodejnami, tzn. že si v nich nemůžete vyzvednout zboží, které objednáte v tomto eshopu.Způsob objednání

Pokud Vám z nějakého důvodu nefunguje přímé objednávámí v eshopu, máte možnost zaslat objednávku jako obyčejný e-mail na naši e-mailovou adresu objednavky@sapito.cz.
Popřípadě zavolat na telefonní číslo uvedené v kontaktech, na kterém vám rádi zodpovíme i další vaše dotazy.

Dodací podmínky

Zboží většinou expedujeme následující den po obdržení objednávky. Dodací lhůta u hraček závisí hlavně na způsobu dodání a rychlosti České pošty. Při zaslání na dobírku se jedná přibližně o dva až tři dny.


Pokud není zboží na skladě, dodací lhůta se zpozdí o několik dnů. Zákazník však bude o tomto stavu informován.

Při platbě na fakturu je tato doba stejná jako u dobírky, ale začíná běžet po připsání platby na náš účet.
Při osobním odběru je možné po telefonické domluvě odebrat zboží přímo v místě sídla firmy.

Pokud jste obdrželi automatickou odpověď o Vaší objednávce a zboží do 1 týdne nedostanete, přesvědčte se na vlastní pobočce pošty o tom, jestli zde není zásilka uložena (ověřujte si to prosím osobně, ne telefonicky !!!). Někteří poštovní doručovatelé neinformují zákazníka o uložení zásilky na poště. Pokud ani tehdy balíček na poště není, dejte nám vědět. Je možné, že došlo ke ztrátě zásilky. Pokud si balíček na své pobočce pošty do 14 dní nevyzvednete, pošta automaticky odesílá balík zpět na naší adresu. V takovém případě budeme nuceni účtovat Vám finanční ztrátu za poštovné.

 

POŠTOVNÉ

Způsoby dopravy a ceny poštovného naleznete při vyplňování objednávky.


50 Kč = Doporučené psaní, doprava Česká pošta :
Při objednávce do 239 Kč.Nemá samostanou variantu ve způsobu doručení. Zobrazuje se automaticky v kolonce  Doprava - Česká pošta - Obyčejný balík.

70 - 75 Kč = Doporučený balíček, doprava Česká pošta :
Při objednávce do 499 do 680 Kč.Nemá samostanou variantu ve způsobu doručení. Zobrazuje se automaticky v kolonce  Doprava - Česká pošta - Obyčejný balík.

110 - 125 Kč = Cenný balík, doprava Česká pošta :
Při objednávce nad 499,-Kč. Zásilku obdržíte zhruba 3 - 5.pracovní den po odeslání. Vzhledem k neefektivnosti tento druh zásilky automaticky převádím na Balík Do ruky

103 - 125 Kč = Balík Do ruky
Zásilku obdržíte druhý pracovní den po odeslání. Cena je přímo závislá na velikosti objednávky.

100 - 125 Kč = Balík Na poštu
Zásilku si vyzvednete na vámi zvolené poště.
Zásilku obdržíte druhý pracovní den po odeslání. Cena je přímo závislá na velikosti objednávky.

270 Kč = poštovné na Slovensko

0 Kč = osobní odběr (více viz Kontakty na úvodní straně)
Platí pouze v místě firmy v Prysku a to po předchozí telefonické domluvě.


DOBÍRKA

40,-Kč

PLATBA PŘEVODEM ZE SLOVENSKA
K platbě převodem ze Slovenska použijte údaje:
Jméno: Jiří Mrňávek
Adresa: Vesnička 21, Prysk 47115
IBAN : CZ7720100000002800139704
BIC kód/SWIFT : FIOBCZPPXXX

BALNÉ

Balné činí - 11 až 23 ,-Kč.

REKLAMACE

Pokud nejste po obdržení s naším zbožím spokojeni nebo se Vám jednoduše v reálu nelíbí, je možné je vrátit. Za toto zboží Vám bude uhrazena částka ceny hračky i s náklady za poštovné. K uplatnění reklamace je třeba doložit doklad o zakoupení výrobku. Podmínky vrácení je třeba dohodnout buď telefonicky nebo přes email.

Pokud bude hračka vykazovat rysy výrobní vady, tedy poškození neúměrné běžnému způsobu hraní, ke kterému je určeno, je možné hračku také reklamovat. Nevztahuje se ovšem na vady vzniklé špatnou údržbou (praní při vysokých teplotách, než je uvedeno na údržbovém štítku, žehlení materiálů, které nelze žehlit) nebo je hračka namáhaná více než je určeno pro běžné hraní (např.vytrhnutí části z hračky při hraní dvou batolat apod.). Podmínky vyřízení reklamace jsou stejné jako u předchozího.