Poštovné zdarma při nákupu nad 550 Kč

Doporučujeme

Pro naše příznivce a fanoušky jsme otevřeli profil na Facebooku... pojďte nahlédnout do zákulisí naší rodinné firmy... Naši spokojení zákazníci mohou vkládat fotografie, diskutovat, ptát se... Archiv, novinky a zajímavosti shromažďujeme v BLOGU.

blog_.jpg  

Dozvíte se zde o všech našich připravovaných novinkách, o našich začátcích, výstavách, aktivitách, o všem, co se nám podařilo a můžete tak nahlédnout do našeho domova, kde vznikají hračky Šapitó.
 
D Ě T S K Ý   P O K O J

Ke zútulnění dětských pokojíků občas stačí málo. Nemusíte pořizovat nový nábytek, vystačit si můžete s pestrými praktickými kapsáři nebo dekoracemi. Kapsáře z naší nabídky pocházejí od českých výtvarnic, některé byly navzorované exkluzivně pro naše Šapitó.

KAPSÁŘE ZA POSTEL

Praktický a zároveň krásný doplněk, ve kterém se v rychlosti uschovají hračky, knížky i pyžamko. Všechny kapsáře jsou zateplené, takže výborně slouží jako tepelná izolace od chladné zdi.

kapsare01.jpg 


KAPSÁŘE NA STĚNU

Dekorativní a pestré motivy s mnoha kapsami, do kterých si děti mohou uložit mnoho svých pokladů.

  kapsare05.jpg            


T V O Ř I V É   H R A Č K Y

Pro malé i velké nabízíme původní kreativní hračky VYROB SI SÁM. Sety na výrobu prstových maňásků, kdy stačí jen ostré nůžky a disperzní lepidlo.
BŘICHOPASŮV BLOG O HRAČKÁCH

Zajímavosti ze světa hraček z pohledu Břichopase. Hračky autorské i designové, české i zahraniční. Z ryze soukromého zájmu o autorské textilní hračky vznikl unikátní prostor s ukázkou ručně tvořených hraček a s odkazy na jejich autory. Nahlédněte.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.