Poštovné zdarma při nákupu nad 1300 Kč

Černobílé chrastítko kytička

87 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2019

Černobílá hračka pro miminka

Detailní informace

Detailní popis produktu

ČERNOBÍLÉ CHRASTÍTKO PRO MIMIKA

Černobílé hračky

 Oblíbené černobílé chrastítko z kolekce Newborn. Pouze v Šapitu.

  • Chrastítko pro novorozence.
  • Černobílá kombinace je vlídná k zrakových shopnostem novorozence, více v článku Jak vidí novorozenec.
  • Ideální první chrastítko, neboť černobílé barvy kuliček povzbuzují dítě k pohybu hrou, což příznivě stimuluje jeho vývoj.
  • Je lehké a pozorně vymyšlené, aby se miminku dobře drželo.
  • Rozvíjí spojení smyslového vnímání a jemné motoriky.
  • Chrastítka je vyrobena z odolných a bezpečných materiálů. Nemá ostré hrany.
  • Český výrobce kojeneckých hraček.
  • Neobsahuje ftaláty - změkčovadla, je tedy povrchově křehčí a náchylné na poškrábání.

klip na hračkyChrastítko je možné přichytit na kočárek klipem.

 Návod k použití: 
Udržujte v čistotě. Myjte kartáčkem v teplé vodě šetrným mycím přípravkem, přelijte vařící vodou. Nevyvařujte, nesterilizujte. 

Pozor! Důležité pro bezpečnost a zdraví vašeho dítěte!
Před každým použitím zkontrolujte kvalitu výrobku. Při prvních známkách opotřebení nebo poškození již výrobek dále nepoužívejte – vyměňte ho za nový.

Doplňkové parametry

Kategorie: ČERNOBÍLÁ CHRASTÍTKA
Záruka: 2 roky
Barevnost: černá, bílá
Rozměry: 11,5 x 11,5 cm
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Usaza 20.3.2019 22:24
d3d3LnNhcGl0by5jeg## opaviheri-a.anchor.com [URL=http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#opaviheri-u]opaviheri-u.anchor.com[/URL] http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#opaviheri-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#opaviheri-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#opaviheri-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#opaviheri-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#opaviheri-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#opaviheri-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#opaviheri-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#opaviheri-t usiyju
Odpovědět
Avatar autora Efazinzxav 20.3.2019 22:24
d3d3LnNhcGl0by5jeg## inoxib-a.anchor.com [URL=http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#inoxib-u]inoxib-u.anchor.com[/URL] http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#inoxib-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#inoxib-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#inoxib-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#inoxib-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#inoxib-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#inoxib-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#inoxib-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#inoxib-t ovozuf
Odpovědět
Avatar autora Avujabegi 20.3.2019 22:24
d3d3LnNhcGl0by5jeg## okimuqo-a.anchor.com [URL=http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#okimuqo-u]okimuqo-u.anchor.com[/URL] http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#okimuqo-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#okimuqo-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#okimuqo-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#okimuqo-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#okimuqo-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#okimuqo-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#okimuqo-t http://theprettyguineapig.com/generic-cialis/#okimuqo-t ikebyekaw
Odpovědět
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
černobílé chrastítko černobílé chrastítko
5
AB Avatar autora | 4.3.2019
Krásné jednoduché chrastítko, malým dětem se dobře uchopuje a černobílé provedení hezky zaujme. Akorát mě překvapilo, že se kytička nepřetáčí.
JM Avatar autora 15.3.2019
Vážená paní Brůnová, přetáčení není možné, vyžadovalo by to zcela jinou kontrukci. Chápu, že to zmenšuje praktický význam, těší mě, že i tak Vás i miminko chrastítko baví.